השכרת בתי שימוש ניידים מכל הסוגים ולכל מטרה

אם אתם מחפשים השכרת בתי שימוש ניידים, חשוב לדעת את מי הם משמשים ומה מתאים לכם, במסגרת בה אתם מתכננים להציב אותם. ראשית כל, הבה ולנלמד על מסגרות המצריכות בתי שימוש ניידים. חלקן קשורות לעבודה בשכר וחלקן לבילויים ואירועים. שנית, נשמח לעדכנכם בדגמים חשובים של תשתיות אלה על מנת להקל עליכם את בחירתן. קריאה מהנה!

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

סוגי מסגרות ואירועים בהם נדרשים שירותים ניידים

  1. אתרי בנייה – במקומות אלו עובדים באופן ממושך, לעתים חצי משרה ולעתים בכל שעות היום עד רדת השמש. במצב כזה הפועלים צריכים תשתית התפנות ניידת, במיוחד כאשר האתר רחוק מתשתית קבועה. סוגי השירותים הנדרשים: קטנים, המשמשים אדם בעל כושר תנועה מלא. לא צריך, במקרה זה, להסדיר תאי נכים.
  2. אירועים – המסגרות עם הבילויים בשבילכם ולמענכם. בחלקן אתם יודעים מראש מי יגיע ועל כן צריכים להזמין בתי שימוש ניידים בהתאם. לדוגמה, אם יגיעו רק 5 איש, כולם לא נכים, ניתן להזמין תא בודד סטנדרטי. אבל אם מדובר בהפנינג בו אתם לא יכולים לדעת מי יגיע או שיש לכם מידע מוקדם על משתתפים נכים, חשוב להסדיר גם תא רגיל וגם תא נכים. במקרים של אירועים גדולים באוכלוסייה ובשטח, רצוי להזמין מספר סטים של תאים לפריסה במקום.

גיבוש בחירתו של תא בית השימוש הנדרש בכל מצב

חשוב לבחור בתי שימוש ניידים גם על פי העיצוב וגם על פי הפונקציונאליות שלהם בפועל. אדם נכה צריך לקבל תא רחב, עם מעקה מתכת אלחלד להחזקה בטיחותית ללא זיהום כאשר הוא יורד מכסא הגלגלים, ובעל תשתיות קלות ונוחות לשימוש, מדלת הכניסה ועד המנעול. בתא רגיל, חשוב להקפיד על רוחב צא שיחסוך מקום במרחב, אבל גם שתשתית הפתיחה תהיה נוחה והאסלה נגישה וקלה לשימוש. בהיבט העיצובי, מומלץ לתכנן היטב כיצד ייראו הדלתות והקירות של ההתקן מבחוץ ומבפנים ולהזמין סט תואם של תא נכים ותא רגיל בהיבט הדקורטיבי.

בתי שימוש של כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים לכל מסגרת

בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים לאירועים ולאתרי בנייה משווקים עבור היזמים שירותים להשכרה במחירים מיוחדים. בואו לשכור כאן את תאי בתי השימוש מן החלומות ולזכות את האורחים והשותפים שלכם בתשתיות התפנות מתקדמות. לפרטים, פנו לחב\רת "כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים".

שירותים לאתרי בניה | שירותים כימיים לאירועים

דילוג לתוכן