השכרת שירותים ניידים וכימיים מפוארים לאירועים מיוחדים באמת

אם יש לכם מסיבה או הפנינג בחוץ, והוא צפוי להיערך מספר ימים, הספונטניות שבטבע לא תענה על הצורך של העמיתים ובעיקר של העמיתות שלכם להתפנות. יהיה צורך בשירותים ניידים כימיים. במאמר זה נספק לכם מידע כיצד לבחור אותם. המאמר יחלוש על הנושאים הבאים: עיצוב, התאמה לאוכלוסיות נגישות ורמות הקושחה הנדרשת של רכיבי בקרת הכניסה, הדלת והמנעול.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

עיצוב תא השירותים הניידים

אל תשכחו שאתם לא באתר בנייה. אתם במסיבה שמאורגנת על ידכם, ומיזם כזה צריך להיות מפואר בדיוק כמו זה בגן האירועים ובאולם היוקרה. משום כך, ישנה חשיבות מכרעת לאופן בו תא השירותים הנייד שלכם ייראה. דלת בצבעים הדומיננטיים בשטח או בצבע משלים להם תוסיף המון וגם עיצוב פנימי מבריק או מט (בהתאם לטעמכם) עם מראה מרהיב של אסלה, ניאגרה וריצוף יספקו את האווירה הפוזיטיבית הנדרשת בעת השימוש. חברת מומחים תוכל לסייע לכם לגבש את העיצוב המושלם למטרתכם.

התאמה לאוכלוסיות נגישות

אל תשכחו שאתם והחברים שלכם לא לבד באירוע. ייתכן ויהיו לכם אורחים קשישים, מוגבלים ונכים ואתם תצטרכו תא שירותים גם עבורם. יש לבחור, במקרה כזה, תא בגודל כפוך שיאפשר סיוע לפרטנר שבדרך כלל מסייע להם להתנהל. התא צריך להכיל ידית אחיזה לישיבה וקימה נוחות ורצפה מחוספסת למניעת התחלקות כאשר היא רטובה.

רמת הקושחה הנדרשת של הדלת והמנעול

דלת ומנעול יש לבחור בהתאמה למזג האוויר. זו ההמלצה שלנו. ביום חמסין ללא שום תחזית לרוח אפשר אמנם לחסוך כמה שקלים ולשכור תא שירותים עם דלת ומנעול דקים. אבל תא כזה לא יוכל לספק לכם מענה בסתיו כשיש רוחות קשר קלות (וברוחות כבדות אין אירוע, כמובן מאליו). במקרה כזה חשוב שהדלת תהיה קצת יותר כבדה ותכיל מנעול לא גמיש שיכול לשמור על צורת הלשון שלו כאשר היא נעולה כאשר ישנה רוח.

כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים לכל אירוע

בואו לשכור שירותים ניידים וכימיים מחברת כל פרויקט ולקבל ייעוץ מלא על דגם השירותים הנדרש. כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים מלווה בעלי מסיבות, פסטיבלים והפנינגים שונים ומסייעת להם לבחור תאי שירותים אופטימליים לאירוע, לעיצובו ולאוכלוסיות השונות, כל זאת בכפוף לתנאי האקלים הצפויים.

שירותים כימיים מפוארים |