השכרת שירותים ניידים לאירועים מיוחדים באמת עם כל פרויקט

מתכננים פסטיבל מוזיקה בטבע? ואולי אירוע גסטרונומיה בן מספר ימים הרחק מהעיר הגדולה? בכל אירוע שאתם מארגנים בחוץ, אתם צריכים תשתיות חוץ כמו אוהלים, מזרנים, בישול וגם שירותים כימיים. כן, מסתבר שאביזר זה, שזכור לרובנו מימי הצבא, קורס השוטרים והעבודה באתרי בנייה הוא אביזר חיוני לאירועי טבע. לא כל אחד היה רוצה להתפנות באוויר הפתוח ובוודאי שהיה מעדיף שיהיו שירותים כימיים באזור. כיצד ניתן להשלים את הבאת התאים לאירוע אותו אתם מארגנים?

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

בחברת השכרות תוכלו למצוא את תשתיות השירותים המושלמות

חברת השכרות המתמחה בשירותים כימיים ניידים תספק ללקוחותיה מבחר עצום של דגמים לבחירה. חלקם משרתים נכים וחלקם מיועדים לבעלי כושר תנועה מלא. חשוב לבחור בדגמים המתאימים לאירוע שלכם הן מבחינה זו והן מההיבט הדקורטיבי. אם בחרתם דגם מסוים, מומלץ להתמיד בו בכל רחבי האירוע, במידה והוחלט לשכור מספר תאים. בדרך זו תשתיות השירותים שלכם אחידות ממש כמו השולחנות, הכסאות, אוהלי השינה וכד'. הדבר יחתום את עיצוב האירוע שלכם ויותיר אותו מרהיב עין, ללא מיצגים חריגים בנוף.

השירות כולל הובלה והתקנה

לאחר שבחרתם את סוגי תאי השירותים הנדרשים לאירוע שלכם, תוכלו להסדיר הובלה והתקנה במקום האירוע. במידה והחלטתם להשכיר מספר תאים, יבוצעו הובלות והתקנות של כל התכולה שהזמנתם. בסיום המלאכה, תותיר החברה את כל תאי השירותים הניידים שהוזמנו כשהם מחוברים ומוכנים לשימוש.

מחירים נוחים המכסים את כל עלות השירות

עלות השירות, ייעוץ, בחירה, הובלה והתקנה נעשית בחבילה אחת, מוזלת במיוחד בהשוואה להתהוות כל הפרויקטים בנפרד. אספקת תא שירותים היא פעולה לא פשוטה והובלתם נחשבת יקרה בשל גודלם ומורכבותם. כך גם החיבור וההתקנה שלהם. אבל, כשאתם משלמים על כל הפרויקט יחדיו אתם מבטיחים עסקה משתלמת ונוחה באופן יחסי אשר חוסכת לכם מימון לא מועט של האירוע.

שירותים להשכרה מבית כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים

בואו להסדיר בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים את דגמי השירותים המושלמים לאירוע שלכם. בחברת כל פרוייקט מגבים יזמי אירועים מכל סוג ומספקים להם את תאי השירותים בעיצובים המושלמים ובהתאמה לסוג האוכלוסייה שצפוי להשתתף באירוע: נכים, בעלי כושר תנועה מלא ודגמים משולבים.

דילוג לתוכן