שירותים כימיים לאירועים

מעוניינים להתאים שירותים כימיים לאירועים שאתם מארגנים בטבע או בפארק? אם אתם נערכים לקראת פסטיבל, אירוע עם לינה או כל מסגרת בילוי אחרת בת מספר שעות או ימים תחת כיפת השמיים, ואין שירותים נגישים בקרבת מקום, אתם תזדקקו לשירותים כימיים מיוזמתכם. כיצד מארגנים אותם ובוחרים את הדגמים שיתאימו לשימושכם? מאמר מידע מקיף על שירותים כימיים לאירועים המתקיימים בחוץ.

דרך ההסדרה של שירותים כימיים באירועי חוץ ביוזמתכם

הדרך היא השכרתם מחברה המספקת שירותים כימיים לאירועים. היתרון הוא שאתם לא צריכים לרכוש תא שירותים כימיים ולתחזק אותו בעצמכם ואינכם נדרשים להקצות לו מקום בדירה או בבית שלכם או באיזשהו מחסן לאחר השימוש. הטיפול באותם שירותים כימיים לאירועים נמצא באחריותה של החברה המשכירה. את ההשכרה ניתן לבסס על תא שירותים בודד, סדרה של 2 תאים, בדד ותא נכים, או הסדרה של מספר תאים שלא משמשים נכים (למשל באתרי בנייה, פחות תקף לתחום האירועים).

סוגי מסלולי השכרת שירותים כימיים לאירועים

תא שירותים קטן ותא נלווה לנכים (מומלץ) – עסקה זו מומלצת במיוחד למארגני אירועים. הם יכולים לחלק את מתחם השירותים על מנת לאפשר הצבה של 2 תאים, האחד רגיל והשני רחב המשמש נכים ומוגבלי-תנועה. הסדר זה תקף לרוב סוגי האירועים, אותם צפויים לפקוד הן אנשים הולכים והן אנשים מוגבלי תנועה.

תא קטן בודד – עסקה זו מומלצת כאשר בעל האירוע הוא אדם אחד, או מספר מצומצם מאד של אנשים סביבו שידוע כי אין להם בעיות תנועה. לחילופין, אם יש אנשים עם מוגבלויות, ניתן לשכור עבור כולם תא שירותים לנכים. המחיר הוא עבור תא בודד, בתעריפו המלא.

מספר תאים בודדים – עסקה המיועדת במצב בו האירוע ענק ומיועד למאות ואפילו אלפי איש ולכן יש צורך בהימצאות מספר תאי שירותים כימיים לאירועים באזור. ההמלצה שלנו היא ללכת על סטים כמו זה שהומלץ בפתיחת הפרק, אשר כל אחד מהם מכיל תא רגיל ותא רחב לנכים.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים כימיים דגם CUBE

שירותים כימיים נגישים דגם CUBE HN

שירותים כימיים Wave Western

שירותים כימיים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

שירותים כימיים לאירועים בהתאמה אישית מבית "כל פרוייקט" – שירותים ניידים וכימיים

בחברת "כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים" יספקו לכם שירותים ניידים בהתאם לדרישות באירוע. החברה תסייע כלם להסדיר תאי שירותים כימיים לאירועים בהתאמה מלאה למפרט האירוע שלכם. לפרטים נוספים צרו קשר עם "כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים".

דילוג לתוכן