שירותים כימיים לנכים להשכרה רק עם המומחים של כל פרויקט

מהם שירותים כימיים לנכים? מה מבדיל אותם משירותים כימיים לשימוש אנשים שאינם מוגבלי תנועה? במאמר זה נספק את כל המידע הנדרש לגבי בחירת שירותים נכים על מנת שתוכלו לדאוג לאוכלוסיית הנכים אשר צפויה לפקוד את האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר. קריאה מהנה!

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

רוחב התא והמבנה הכללי

על רוחב התא להיות גדול ומרווח, לאפשר לעוד אדם להיכנס לתא עם האדם הכנה על מנת לסייע לו להתמקם, או לנכה עם כסא גלגליו כשהוא מונח במקום מרכזי בתוך התא. בנוסף, התא צריך להיות מאויש בתשתיות שיסייעו לנכה להגיע מכסא הגלגלים לאסלה ובכך להבטיח שהוא יסדיר אך ורק תנועה חלקה ונוחה. על כך, נרחיב בפרק הבא של מאמר זה.

חשוב שיהיה מוט נכים המשמש כמעקה האסלה

מוט הנכים מאפשר לאדם הנכה גם לקום מכסא הגלגלים כשיש לו עיגון נוח ויציב וגם להגיע לאסלה ללא מעידה. היות שהמוט צרית לשמש גם לקימה וגם לישיבה, עליו להיות מאד חזק הן בחומרי הייצור והם בעזרי העיגון. עליו להיות מבוסס על ברגים עבים, שייבות ייעודיות לכל בורג והוא עצמו צריך להיות עשוי ממתכת אלחלד שתאפשר לאדם הנכה לגעת בו מבלי לחשוש מזיהומים ומחלות וגם על מנת שהוא יהיה יציב וחזק במיוחד, ויכול לשאת גם משקלים כבדים בלי להתמוטט. המוט צריך להיבחן במבחני ריסוק ולהיות מוכרז כעמיד בתקנים מערביים מחמירים כתוצאה מקבלת ציון "עובר" בהם.

יש להסדיר תשתיות בקרת כניסה נוחות לתוך התא

תא שירותים כימיים להשכרה המשמש אדם נכה חייב להתבסס על דלת נוחה ופשוטה לתפעול, החל מדלת קלה שאין כל מכשול לדחוף אותה ועד דגם שקל לסגור ולנצור גם בעונות קרות במיוחד., עם רוחות סגריר. בדרך זו אתם מבטיחים גם כניסה קלה לתא של האדם הנכה וגם הגעה בקלות למצב של נעילה וכתוצאה מכך, שמירה מלאה על פרטיותו.

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים לנכים בהתאמה לאירועים שונים

בואו לבחור שירותים ניידים כימיים לפסטיבלים, אירועים, קטנים ומצומצמים אירועי מחנאות בהם ישנם משתתפים נכים וכל אירוע אחר המשמש אותם ואת חבריהם. חשוב לבחור בדגם המשמש את האדם הנכה בקלות כדי להסב לו את מלוא הנוחות הנדרשת לו בהלך ההתנפות. לפרטים, פנו למומחים של כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים.

דילוג לתוכן