שירותים כימיים לנכים

מהם שירותים כימיים לנכים ומדוע הם חשובים במיוחד בפעילות מרובת משתתפים כמו אירוע, פסטיבל או קמפינג? באירועים מסוג זה, בניגוד לפעילות כמו עבודה באתר בנייה, יש לקחת בחשבון כי חלק מהמוזמנים הנם מוגבלי תנועה והליכה. עבורם, נדרשים שירותים כימיים לנכים על מנת לסייע להם להתיישב בקלות ובאופן מרווח. לכן, התא הזה משמעותית יותר רחב מתא שירותים רגיל ומכיל גם תשתיות כמו מדפים קטנים ליד האסלה להנחת החפצים האישיים. כיצד מסדירים אותם בדרך כלל, והיכן?

מקור הסדרתם של שירותים כימיים לנכים

שירותים כימיים לנכים מוסדרים בחברת השכרות שירותים אלו. מדובר בתאים גדולים לסחיבה ולהתנהלות ולכן הנחת העבודה היא שכיזמי אירועים אתם לא באמת צריכים אותם FOR GOOD אלא רק לאותו אירוע עליו אתם אמונים כעת. לכן, פתרון ההשכרה מועדף על פתרון הקנייה ברוב המקרים. את ההשכרה מבצעים בחברת מומחים המתמחה בהתאמת שירותים כימיים לנכים ולאנשים שאינם מוגבלים בתנועתם.

אופן הסדרת השירותים הייעודיים לנכים

אופן ההסדרה נעשה בדרך ככלל בעסקת השכרה, בה משכירים גם תא שירותים רגיל וגם תא שירותים כימיים לנכים. בדרך זו אתם יכולים לצמצם את התורים לשירותים ולחלק את השימוש בין אנשים לא מוגבלים לבין קשי תנועה ונכים שיזדקקו לשירותים המהווים דגם אולטימטיבי לנכים. דרך השכרה זו מביאה לכם מחירים טובים יותר PER תא מאשר אם הייתם שוכרים אותם בבודדים.

שירותים לנכים באירועים גדולים מאד

כאשר האירועים צפויים להכיל מאות ואף אלפי איש, אתם תזדקקו למספר תאי שירותים כימיים. במצב כזה, מומלץ להסדיר מספר זוגות של תאים שכל אחד מהם מכיל תא בודד ותא לנכים אחד ליד השני. בדרך זו אתם דואגים לכל הקהל שלכם ומבטיחים כי בכל גזרה בשטח של האירוע יהיו שירותים נגישים לכל מי שמגיע.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים כימיים דגם CUBE

שירותים כימיים נגישים דגם CUBE HN

שירותים כימיים Wave Western

שירותים כימיים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים בהתאמה אישית לכל אירוע

בחברת "כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים" מספקים ליזמי אירועים אפשרויות השכרת שריותים כימיים לנכים. מדובר באפשרויות אטרקטיביות מתמיד המתבססות על מחירים נוחים ותאים ברמה גבוהה ביותר. הסירקולציה שלהם ברמה גבוהה מאד ומבתבססת על חיבור איכותי לתשתית הצנרת בקרבת האירוע. אם אתם מארגנים אירוע בחוץ, חשוב להסדיר שירותים כימיים לנכים ולבלתי מוגבלים באיכות חסרת פשרות. פנו אלינו לכל המידע!

שירותים כימיים לאירועים  |שירותים כימיים מחיר

דילוג לתוכן