שירותים כימיים

מהם שירותים כימיים ומדוע הם נחוצים? שירותים כימיים הם שירותים ניידים עם מנגנוני חיטוי כימיים אוטומטיים. הם נחוצים לפעילויות שטח מכל סוג: אתרי בנייה, טיולים, קמפינג ממושך של מספר ימים, פסטיבלים בטבע, ועוד. מעוניינים לדעת כיצד להסדיר שירותים כימיים? במאמר שלפניכם נביא את כל הסוגיות החשובות ביותר בענף זה ובכך נסייע לכם להגשים את תאי השירותים הייעודיים לפעילויות שלכם.

בחרו בתאי שירותים נגישים המתאימים לאוכלוסיות אותן אתם משרתים

אם ידוע כי כולכם אנשים בריאים, לא מוגבלים בתנועתכם ולא נכים, ייתכן כי תא בודד או מספר תאים בודדים לשימוש אורחים רבים בו זמנית – יספיקו כדי להשלים את חוויית אירוח השטח שלכם. ברם, אם משתתפים בפעילות גם אנשים נכים ומוגבלים, תצטרכו להיערך עבורם עם תאים ייעודיים: הם יותר גדולים ויותר מרווחים, מכילים מקום לשים ארנקים וחפצים אישיים נוספים ובכך מספקים להם מרווח המיועד עבורם כמוגבלי וקשי תנועה. בדרך כלל ניתן להסדיר את 2 סוגי תאי השירותים וליצור חוויית שימוש מותאמת אישית כשניגשים אל שירותים כימיים.

ודאו כי תאי השירותים שלכם קלים לתחזוקה ולתפעול

אנו ממליצים להקפיד לבדוק את תאי השירותים הכימיים שבכוונתכם להסדיר ולוודא כי מדובר בתשתית קלה ונגישה לשימוש: חיטוי וניקוי קל, תחזוקה פשוטה וכמובן חוויית שימוש פשוטה ולא מסורבלת. כשזה מגיע לתשתית כמו שירותים כימיים בטבע, הביטוי Keep it simple ממש אקוטי. אלו צריכים להיות שירותים שפשוט להשתמש בהם כי הפשטות היא שמביאה תוצאות משביעות רצון כשמדובר בתשתית שחובה להסדיר.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים כימיים דגם CUBE

שירותים כימיים נגישים דגם CUBE HN

שירותים כימיים Wave Western

שירותים כימיים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים בהתאמה אישית לכל אירוע טבע או שטח

אנו מספקים שירותים כימיים ניידים לאתרי בנייה, קמפינגים ממושכים ופסטיבלים בטבע. השירותים מותאמים על פי קהל יעד המוזמנים. כאשר קהל היעד מורכב מקשישים, נכים ומוגבלים בתנועתם אנו מעודדים את הלקוחות שלכם להסדיר עבורם שירותים לנכים בעלי גודל גדול ורחב יחסית עם תשתיות נוחות להנחת חפצים אישיים. בכל מקרה אחר, אנו ממליצים על שירותים כימיים בעלי גודל רגיל לאוכלוסיות שאינן מוגבלות על מנת לחסוך כמה שקלים ולהעביר את האירוע בצורה הטובה ביותר האפשרית. בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים יספקו עבורכם שירותים כימיים על פי דרישה.

שירותים כימיים להשכרה | שירותים כימיים מחירים  |שירותים כימיים לאירועים