שירותים ניידים באור יהודה

ארגון אירועים בפארקים ובריאות הירוקות של אור יהודה מצריך הסדרת שירותים ניידים. את השירותים הניידים מומלץ לשכור ולא לקנות, את זאת אתם ודאי יודעים. רכישת שירותים ניידים – פירושה פירוק, תחזוקה ואחסון של חלקי-ענק שלרובנו אין מקום או יכולת לאחסן. לכן, כאשר מופק אירוע, מוקם אתר בנייה או נעשית כל פעילות אחרת בסביבה חיצונית, הפתרון הוא לשכור שירותים ניידים באור יהודה. מה אתם צריכים לברר כדי לזכות את עצמכם בהתקן שמתאים לפעילותכם?

האם ישנם תאים ייעודיים לנכים?

למעט באתרי בנייה, בהם השירותים משמשים רק אנשים עם כושר תנועה מלא, בכל פעילות אחרת תאים לנכים הם מוצרים נדרשים. אין לדעת מי יגיע להפנינג הבא של המועצה או למסיבה פרטית שנתתם לחבריכם דרור להזמין את המכרים. מישהו נכה אחד לפחות כנראה יהיה ולמישהו הזה צריך שיהיו שירותים נגישים. אנו ממליצים לברר האם שירותים ניידים באור יהודה מטעם חברת ההשכרות שלכם ניתנים להסדרה בסט של תא רגיל ותא לנכים. בכך, תוכלו לשמור על עיצוב זהה של שני התאים, כשהשוני הוא רק בגודל ובנוכחותם של אמצעי נגישות מבפנים בתא הנכים.

האם השירות כולל הובלה?

זה לא סוד כי שירותים ניידים באור יהודה קשה מאד לסחוב גם אם הסדרתם אותם ויש לכם רשות להשתמש בהם. נדרש רכב הובלות כבד, והחברה שמשכירה יכולה לספק לכם זאת. אנו ממליצים לבדוק האם השירות כולל הובלה למקום בו תחגגו את האירוע או תיזמו את הפעילות שלכם.

האם השירות כולל התקנה?

פריקת השירותים מרכב ההובלות, הרכבה, חיבור לתשתיות המים והביוב והפעלה תוך בדיקה שכל מערכות המים של התא עובדות כשורה. משימה זו הנה חשובה ביותר ומבטיחה כי יש לכם על מה לסמוך כאשר תזדקקו למענה התפנות במהלך הפעילות שלכם.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים להסדרה באור יהודה

בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים מספקים ללקוחות שירותים ניידים באור יהודה על פי הזמנה. ניתן להסדיר תאים לנכים ותאים לאוכלוסייה ללא מגבלות תנועה. השירות כולל הובלה, פריקה, הרכבה וחיבור לתשתיות, כשהמחיר שמשולם מחושב על פי שעות השימוש שלכם בתשתיות המבוקשות. כל פרוייקט מנגישה לכל לקוח את השירותים מוכנים לשימוש וחוסכת לו זמן עבודה והטמעה יקר.

שירותים כימיים להשכרה | השכרת שירותים ניידים