שירותים ניידים בבת ים

כיצד יש להסדיר שירותים ניידים בבת ים לקראת ארגון אירוע בחוץ? במאמר שלפניכם נספק את כל המידע שתצטרכו על מנת להשלים משימה זו. השירותים הניידים דורשים מספר פרמטרים שעליכם לאמץ: השכרה ולא רכישה, על מנת שלא תצטרכו להיסחב עם החלקים בסיום האירוע. כמו כן, נדרשת התקנה של התא. במידה ומתארחים נכים באירוע שלכם, חשוב להסדיר גם תא לנכים. בכל מקרה, אם מדובר באירוע ציבורי שאתם המפיקים שלו ואינכם יכולים לדעת מי יגיע (למשל מסיבה בפארק ביוזמת העירייה) כמובן שתא נכים חייב להיות במקום.

תכנון פריסת תאי השירותים

למעט באתרי בנייה, אנו ממליצים כי בכל יוזמה אחרת המתחוללת בחוץ תסדירו סט של שני תאים, רגיל ולנכים. במידה ומדובר באירוע מאד גדול, בו צפויים להשתתף המוני אורחים, או שהוא פשוט פרוס על פני שטח רחב, מומלץ לחלק לאזורים ולהציב בכל אחד מהם שירותים ניידים או סט של שני תאים, רגיל ולנכים. בדרך זו אתם מנגישים תשתית זו בכל במרחב, לטובת כלל האורחים.

עבודה עם צוותי התקנה מקצועיים – חשובה

מאד מומלץ כי החברה שתשכיר לכם את השירותים הניידים תהיה גם המתקינה. בדרך זו אתם יכולים להבטיח חיבורים נכונים של תשתיות המים ובדיקה שהתא מזרים אותם כמו שצריך, ללא תקלות. החברה צריכה לבצע עבור הלקוח הובלה, הרכבה וחיבור למיקום הייעודי באירוע, או למספר מיקומים במידה והוזמנו מספר תאים.

סיכום מראש של זמן השימוש

כשמסדירים השכרת שירותים ניידים בבת ים – מומלץ לדעת מראש כמה זמן תצטרכו אותם באירוע, עם הערכה של עוד מספר דקות קדימה להתארגנות. על סמך מידע זה תוכל להיקבע עבורכם הצעת מחיר המגלמת את תעריף ההשכרה הכולל.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים בבת ים

מחפשים שירותים ניידים וכימיים בבת ים? בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים תוכלו להסדיר תשתית זו בקלות. החברה מתבססת על אמות מידה מקצועיות ומייעצת ללקוחותיה על התאים הנדרשים להם באירוע. כל פרוייקט עובדת עם יזמי בנייה, מארגני אירועי טבע ונוף, וכל ספק אחר שמקים אירוע בחוץ. החברה מספקת ללקוחותיה תאי נכים ותאי שירותים לאנשים ללא מגבלות תנועה, ומבצעת את שינוע והתקנת התאים במקום האירוע.

בתי שימוש ניידים | מחיר השכרת שירותים כימיים