שירותים ניידים בגבעתיים

לא יהיה זה סוד לומר כי לעתים תידרשו לארגן אירוע בחוץ: מסיבה באיזושהי ריאה ירוקה של קבוצת בניינים, אירוע בפארק, ואם אתם יזמי בינוי – כמובן שהקמת אתרי בנייה היא אחת מהמשימות שלכם. כל המאורעות הללו דורשים שיהיה תא שירותים ניידים בגבעתיים במיקום בו תתרכזו. במאמר שלפניכם נלמד כיצד להסדיר תשתית זו ולהתאים אותה לצרכים שלכם ושל השותפים שלכם לאירוע או ליוזמה.

מומלץ לשכור את תאי השירותים

רבים שוקלים אם לקנות תא שירותים ניידים בגבעתיים אך האמת היא שגם יזמי אירועים גדולים ואפילו קבלנים שיש להם פרויקטים של בנייה כמעט בכל עת, לא ששים לקנות. קנייה היא לא רק שימוש מקומי אלא גם פריקה, תחזוקה ואחסון, משימות שלרובנו אין ממש פנאי או יכולת לעשות. לכן, הבחירה הנכונה כמעט תמיד היא לשכור את השירותים מחברה שזהו התפקיד שלה.

הובלה והתקנה של התאים חשובה

החברה שמשכירה לכם שירותים ניידים בגבעתיים צריכה לספק לכם גם את ההובלה וההתקנה: הסעת התאים המיועדים למקום האירוע או לאתר הבנייה, פריקתם, הרכבתם וחיבורם. לאחר מכן, בדיקה שהתשתיות עובדות על מנת שתוכלו להתחיל להשתמש בהן במהלך הפעילות.

בחירת תאי השירותים הניידים

את בחירתם של השכרת שירותים ניידים בגבעתיים חשוב להסדיר גם עבור האוכלוסייה הנכה. למעט במקרים בהם המקום הוא אתר בנייה, באירועים כמו מסיבות, כינוסים, יוזמות בילוי ציבוריות של העירייה וכד' אין לדעת מי יגיע, ולכן צריך לגבות גם את מי שנכה ולשכור עבורו תא רחב ייעודי. בדרך כלל ניתן להסדיר סט תאים שהאחד הוא רגיל והשני משמש את הנכים. בכך, משיגים עיצוב זהה שלהם, והשינוי הוא רק ברוחב התא. במידה ומדובר באירוע גדול ממדים, עם אוכלוסייה מרובה ובשטח רחב, רצוי שיהיו מספר תאי שירותים ניידים בגבעתיים.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים להשכרה בגבעתיים

בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים מספקים תאי שירותים ליזמי האירועים והבינוי בגבעתיים. החברה עובדת על פי מתווה תכנוני של הלקוח ומגבה אותו בזמן השכרה ובסוג התאים להם הוא זקוק. החברה מבססת את פועלה על תקנים מחמירים ומספקת תאים איכותיים מן המעלה הראשונה. השירות כולל הובלה והתקנה.

דילוג לתוכן