שירותים ניידים בהרצליה

שירותים ניידים וכימיים נדרשים באירועים שונים המתהווים בחוץ. לא מדובר רק באירועי בילוי. גם באתרי בנייה יש צורך בהסדרת שירותים ניידים לשימוש העובדים. כיצד מומלץ לבחור שירותים ניידים בהרצליה? במאמר זה אנו נספק לכם את כל המידע המבוקש על המהלך, על מנת שגם אתם תוכלו לדעת כיצד להסדיר תשתית זו.

השכרה ולא רכישה

ראשית כל, חשוב לדעת כי מדובר בהשכרה ולא ברכישה. ביננו, מה יעשה היזם עם תא שירותים פיזי ענק בתום האירוע? גם אם הוא במצב מפורק, האחסון שלו דורש לא מעט משאבי מקום. לכן, יזמים שמארגנים אירוע בחוץ או אתר בנייה שוכרים את השירותים הניידים.

ארגון שירותי נכים לצד התא הרגיל

למעט באתרי בניה המשמשים עובדי בניה בלבד, ביתר האירועים והיוזמות יש צורך גם בתא המשמש נכים. אירועים מאוכלסים עם נכים ועם אנשים ללא מגבלת תנועה, ולכן יש לדאוג לכולם לנגישות. שירותים ניידים בהרצליה מוצעים בסטים של תא נכים ולצידו תא רגיל.

פריסת השירותים הניידים באירוע בהרצליה

במידה ומדובר באירוע קטן-בינוני, ניתן להסדיר תא אחד או סט של תא שירותים ותא נכים לצידו. במידה ומדובר באירוע רב משתתפים, מומלץ לחלק את השטח שלו לגזרות ולהציב בכל אחת מהן תאי שירותים ניידים וכימיים תואמים על מנת שרבים יוכלו ליהנות מתאים פנויים ברגע נתון. על ידי כך, אתם מבטיחים כי האירוע יהיה מונגש לכולם.

חשוב לדעת: מומלץ שהפרויקט ילווה בחברה מתקינה

החברה שמשכירה לכם שירותים ניידים בהרצליה צריכה להיות גם זו שמתקינה עבורכם אותם. חיבור לתשתיות המים ובדיקה שתעבורתם מהאסלה עובדת הן פעולות הכרחיות לפני השימוש הפעיל בתא השירותים. מומלץ לעבוד עם שירות התקנות מקצועי שיגבה אתכם לאחר ההובלה של התאים.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים בהרצליה בהתאמה אישית

בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים תוכלו לשכור שירותים לאירוע שלכם או לאתר הבנייה. השירותים יושכרו לפרק זמן קצוב עליו תדווחו מראש. תעריף ההשכרה ייקבע על פי לו"ז זה ותתבצע התקתה של תא השירותים נייד אשר בחרתם. אנו ממליצים להסדיר תא לנכים לצד התא הרגיל כדי לספק נגישות לוגיסטית הכרחית לכל אורח שמגיע.