שירותים ניידים בפתח תקווה

יוזמים אירוע חוץ בפתח תקווה? בין אם זו מסיבה קטנה בריאה ירוקה של בניינים או אירוע גדול בפארק מרוחק מסביבת מגורים, אתם תצטרכו לצידכם שירותים ניידים. אירוע חוץ מצריך תשתית זו עבור כלל ציבור האורחים. במאמר שלפניכם תוכלו לקבל מידע על השכרת שירותים ניידים בפתח תקווה. המידע כולל את אופן הסדרת התאים, הובלתם והתקנתם. כמו כן, יסופק מידע על סוגי התאים שמומלץ לבחור.

הסדרת שירותים ניידים בפתח תקווה

שירותים ניידים בפתח תקווה משכירים ולא קונים. גם יזמי אירועים גדולים אשר התפוסה שלהם באירועים היא שבועית לא רוכשים, בדרך כלל, שירותים ניידים, אלא שוכרים אותם מחברת השכרות. חברה זו מחזיקה מלאי של שירותים ניידים וכימיים מסוגים שונים והיא מספקת אותם בהתאם לדרישות של היזם באירוע.

הובלה והתקנה של תאי השירותים

את שירותי ההובהלה וההתקנה מספקת החברה המשכירה. השירות כולל את הגעת רכב ההובלות עם התא, פריקתו, הרכבתו ובדיקה שהתשתיות הפנימיות עובדות כנדרש. ניתן לקבל שירות על מספר תאי שירותים כימיים באירוע אחד. בהמשך המאמר תבינו כמה זה חשוב.

סוגי תאי השירותים שמומלץ לבחור

אנו ממליצים לבחור גם תא שירותים סטנדרטי וגם תא המשמש נכים. בדרך כלל ניתן להסדיר סט של תא שירותים רגיל ותא שירותים המיועד לנכים בעיצוב זהה. אנו ממליצים לבחור מספר תאי שירותים שכאלה אם מדובר באירוע מאד גדול המשמש קהלים רחבים. באתרי בנייה, כמובן שהבחירה צריכה להיות של תאי שירותים ניידים רגילים בלבד, בהתאם לסוג הקהל שצפוי להשתמש בהם: עובדי בניין ותשתיות.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

שירותים ניידים בפתח תקווה מחברת כל פרוייקט שירותים ניידים וכימיים

בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים תוכלו להסדיר שירותים ניידים בפתח תקווה. השירות הנו השכרה, והוא כולל את תא השירותים אשר הזמנתם או מספר תאי השירותים שהוסדרו. השירות כולל הובלה והתקנה. ההשכרה מתבצעת על פי זמן השימוש שידווח מראש. חברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים עומדת בתקנים המחמירים ביותר בתחום השירותים הניידים, והיא מספקת תאים איכותיים ששימושם הוכח כמוצלח באירועי עבר. החברה מספקת מענה גם לשירותי נכים וגם לתאי שירותים רגילים ומאפשרת ללקוחותיה להסדיר סטים של תאי שירותים מעין אלה.