שירותים ניידים בקרית אונו

לא יהיה זה סוד לומר כי שירותים ניידים בקרית אונו נדרשים באירועים שונים המתחוללים בפארקים ובריאות הירוקות שבתוכה או בסביבתה. בין אם מדובר בכינוס משפחתי מורחב בן מספר שעות ובין אם זהו אירוע בחסות העירייה עם כניסה ציבורית, בין אם אתר בנייה עומד להיות מוקם בשטח המועצה ובין אם זהו אירוע פרטי להמוני מוזמנים, אתם תצטרכו גיבוי בסוגיית השירותים. כיצד עושים את זה נכון? במאמר זה אנו מספקים את כל המידע.

שוכרים ולא קונים שירותים ניידים

שירותים ניידים הם תשתית ענקית גם כאשר היא מפורקת. האחסון המתבקש לא מתאפשר אצל רוב הלקוחות הפרטיים, גם אם אלו לקוחות שבעצמם הם יזמים ויש להם מדי שבוע אירוע (מפיקים, אמרגני אירועים וכד'). כדי להסדיר את השירותים הניידים אנו ממליצים לפנות לחברה שתפקידה הוא להשכיר אותם ללקוחות. בפרקים הבאים תראו שההשכרה היא לא השירות היחיד שנדרש. על מנת להעמיד שירותים ניידים בקרית אונו נדרשות גם הובלה והתקנה של תשתית זו. הפעולות מתבצעות על ידי עובדי חברת ההשכרה.

מנגישים פתרונות שירותים גם לציבור הנכים

למעט באתרי בניה, שמשמשים כידוע עובדים ללא מגבלות נכות, במסיבות רחוב, ביוזמות ציבוריות של העירייה, באירועי טבע פרטיים ובכל מסגרת אחרת של אירוע – יידרשו גם תאי שירותים ניידים לנכים. בדרך כלל, יזם האירוע יסדיר סט של שירותים רגילים ולצידו תא לנכים. בכך, יובטח שימוש נגיש בשירותים לכל מי שמגיע לאירוע.

מספקים פתרונות גם לאוכלוסיות גדולות

אם באירוע שלכם צפויים להיות מאוכלסים המוני בני אדם והוא יתפרס על פני שטח רחב, חשוב לגבות את המקום במספר תאי שירותים באזורים שונים על מנת לאפשר לכלל ציבור המבלים נגישות נוחה עם מינימום תורים. תורים משתרכים במסגרת האירוע הם כשל בארגון.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

שירותים ניידים בקרית אונו מחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים

חברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים מספקת ללקוחותיה שירותים ניידים בקרית אונו. החברה עובדת על פי מתווה תכנון הלקוחות ומספקת את מה שצריך כדי להעמיד שירותים ניידים וכימיים באירועים שלהם. השירות כולל את בחירת התאים, הובלתם והתקנתם במקום האירוע. ניתן לקבל שירות על מספר תאי שירותים לאירועים גדולים.