שירותים ניידים לאירועים

כשאתם מתכננים הפנינג פיקניקים המוני בטבע, פסטיבל קטן או כל אירוע אחר שמתקיים בחוץ, צריך לחשוב על הכל, כולל על המקום אליו תתפנו. לא כל המוזמנים יחושו בנוח להתפנות מאחורי חושות או שיחים, ולכן כאשר אתם סוגרים שטח פתוח לאירוע משלכם, אתם חייבים לדאוג לפתרון פינוי רשמי בדמות שירותים כימיים ניידים. כיצד מומלץ לבחור את השירותים הניידים, ומהם הקריטריונים להעמדתם באירועים מודרניים בטבע?

על החברה המספקת להעמיד לרשותכם מבחר רחב של שירותים ניידים

היא צריכה להציע לכם שירותים ניידים להשכרה בגדלים שונים ובעיצובים מגוונים. בדרך זו תוכלו לבחור בקלות את דגמי השירותים הניידים המועדפים עליכם, אלה שאתם סבורים כי יתאימו לאירוע שלכם יותר מכל. חשוב שהשירותים ייראו מזמינים וימשכו אליהם אורחים שיחושו בנוח לשהות בהם. לעיצוב תאי השירותים יש הרבה מאד השפעה על נושא זה.

בחירת עיצוב מיוחד לתא השירותים שלכם

כמובן שלבחירת העיצוב – משמעות משל עצמה, בוודאי כשמדובר באירוע שלכם. צבע דלת השירותים ומראה הקירות הפנימיים של המתחם משפיעים רבות על האווירה בהם. בדרך כלל, המשתמש יחוש באיזשהו Downgrade כשהוא משתמש בשירותים כימיים בטבע בהשוואה לשירותים של מבנה, אבל עיצוב נכון של התא ותחזוקה נכונה על ידי החברה המשכירה, יכולים לשנות קו מחשבתי זה ולגרום לאורחים שלכם לחוש ביציבות ולהרבות שימוש בתאים אלו.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

ההסדרה הטובה ביותר – ההשכרה

כמובן שמבנים יבילים כמו שירותים כימיים הכי כדאי להסדיר בהשכרה. השכרת שירותים ניידים היא הפתרון הנדרש לרוב רובם של יזמי האירועים, בוודאי כאשר מדובר באירוע חד פעמי. ישנן, אמנם, חנויות שמשווקות בתי שימוש ניידים לקנייה, אבל מעטים הם האנשים שבאמת זקוקים לכך. כשאתם יוזמים אירוע ומשכירים ציוד כמו שולחנות, הדומי חוץ וכד', ניתן להשכיר גם שירותים ניידים לאירועים ולגבות את עצמכם ואת האורחים שלכם בנושא זה. בכך, אתם מבטיחים שיהיו לכם בתי שימוש ניידים בכל אירוע שתזמו מבלי שתצטרכו להחזיק אותם מפורקים בביתכם או במחסנכם.

אופן ההנגשה של השירותים ללקוח, יזם האירוע

עבורך, כמי שיוזם את האירוע, השירותים צריכים להתקבל עם 100% חומר כימי באסלות, אבל ברמת ריכוז שאינה הגבוהה ביותר, על מנת לאפשר גם למשתמשים הראשונים שלא לחוש בדוחק ריחות. החברה המשכירה חייבת לעבוד במקצועיות בנושא זה על מנת להבטיח כי לכל אורך האירוע – תאי השירותים יהיו נוחים ונגישים לשימוש.

כל פרויקט שירותים ניידים לאירועים

חברת "כל פרויקט שירותים ניידים" מספקת עבור לקוחותיה שירותים כימיים על פי הזמנה. החברה עוסקת גם בהתקנת שירותים ניידים לאתרי בנייה, ועבור כל יזם שזקוק להם. אם אתם מארגנים אירויע בחוץ, החל מרצף של פיקניקים ועד פסטיבל קטן, היו בטוחים כי השירותים יצטרכו להיות חלק בלתי נפרד מחוויית הבילוי שלכם. בחברה כל פרויקט שירותים ניידים מספקים לכם תאי שירותים מעוצבים על פי הזמנה. ניתן ליצור קשר עם נציגי החברה ולהזמין את תא השירותים המועדף בעיצוב ובגודל הפיזי. הוא יותקן בשטח על ידי עובדים מיומנים.