שירותים ניידים לאירועים להשכרה עם המומחים של כל פרויקט

במאמר זה ננחה אתכם כיצד לבחור את השירותים הכימיים המושלמים לכל מיזם או אירוע. המאמר יחלוש על נושאים כמו נגישות, התאמת הדלת והמנעול לאקלים ואפילו עיצובו של המוצר מבחוץ ומבפנים. בהצלחה!

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

נגישות המוצר – התאמתו לכלל האוכלוסיות

במקרים בהם אתם עורכים מסיבות טבע ואירועים אחרים בהם נדרשים שירותים ניידים לאירועים, ייתכן כי חלק מהאוכלוסייה שתזמינו או שתוזמן בידי החברים שלכם מכיל אורחים נכים או מוגבלים בתנועתם. אתם צריכים מראש לעזור להם בפתרון נגישות. אם בכוונתכם להסדיר תא סטנדרטי צר לבעלי כושר תנועה מלא, הציבו לצדו תא רחב שוליים המספק מקום ל- 2 אנשים על מנת שהאפוטרופוס או האחראי על אותו מוגבל תנועה או נכה יוכל לסייע לו בעל ההתנהלות הראשונית בתא. תא זה צריך להכיל ידית לישיבה וקימה קלות ומשטח ריצוף למניעת התחלקות. בדרך כלל משווקים זוג תאים, אחד לא נגיש והשני נגיש, בעלי עיצוב דומה והמשכי.

התאמת הדלת והמנעול ליום של האירוע מבחינה אקלימית

באקלים סוער אמנם אין אירועי חוץ בדרך כלל, אבל גם אקלים מתון עלול להביא עמו רוחות ערות שעלולות להפוך את דלת השירותים הכימיים למלכודת טריקה על עוברי אורח. איך נמנעים מזה? בודקים בשירות המטאורולוגי מה יהיה מזג האוויר, תוך מתן דגש על רוחות ערות. נפלתם על יום רוח? חשוב שתשכרו תא שירותים עם דלת יחסית עבה ומנעול לא מתעקם. ביום נינוח ללא רוחות בכלל, ניתן לחסוך כמה שקלים ולשכור מבנה שירותים פשוט מכך.

עיצוב תא השירותים כהלכה

כפי שרמזנו, אם אתם בוחרים תא רגיל ותא נגיש אחד ליד השני בעלי עיצוב זהה, קיבעתם את זהות עיצוב האירוע. חשוב לשים לב גם לצבעים ה חיצוניים של התא, גם למבנה הידית וגם לעיצוב הפנימי. בחרו את מה שנראה לכם הכי יפה ומשתלב הכי טוב במרחב בו אתם עומדים לבלות או להתנהל.

כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים בהתאמה לפרויקט

בחברת כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים מספקים לכם מענה מלא על בחירת שירותים כימיים כנדרש. החברה עובדת באופן מקצועי ומסייעת לכם לגבש את בחירתו של תא השירותים המושלם להשכרה לאירוע. פנו לחברת כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים לגבי השכרת שירותים למיזמי השטח הבאים שלכם.

שירותים כימיים לאירוע