שירותים ניידים לאתרי בניה

אתרי בנייה חדשים, בהם הופכים שטח פתוח לשטח בנוי, כמו גם אתרי בנייה מאולתרים שהוקמו בשטח בנוי לתורך הקמת תוספת בנייה (למשל בניית מרפסת בבניין) מצריכים גיבוש שירותים ניידים לאתרי בנייה. הנחת העבודה שלכם כיזמי בנייה היא שאין שירותים קבועים גם אם הם ישנם. הפועלים שלכם יעבדו סביב השעון אך מולם ניצב לקוח שמעוניין כי הפרויקט יסתיים כמה שיותר מהר, וכנראה שהוא יזדקק לפרטיותו ולכינון שגרת חייו. במקום להסתמך על שירותי הלקוח, גלו מקצועיות והסדירו שירותים ניידים להשכרה באתר הבנייה שלכם.

תכנון ראשוני של מיקום הצבת השירותים באתר הבנייה

כקבלני הבנייה, עליכם לתכנן בקפידה את מיקום הצבתם של השירותים. אתר הבנייה הוא מקום עמוס לעייפה, רווי פירים, גדרות איסכורית וציוד מכני וחשמלי כבד. לכן, חשוב לבחור בנקודה פנויה יחסית שלא מכילה עומסים אלו כמו ביתר חלקי האתר. כמו כן היא גם צריכה להיות נקודה נגישה, כזו שמתאפשר להגיע אליה בקלות יחסית מכל חלקי אתר הבנייה. בדרך זו, תהיו בטוחים כי לעובדים שלכם יש במה להשתמש בעת פינוי מבלי שהם יצטרכו להשתמש בתשתיות השירותים של הלקוח או גרוע מכך – להתפנות בסביבה החיצונית.

בחירת השירותים הנחוצים לאתר הבנייה

ככל שאתם מבוססים על כוח עבודה חרוץ, בעל כושר תנועה ובריאות, אינכם צריכים לבחור שירותים כימיים המשמשים נכים, בקנה מידה גדול. ניתן להסתמך על שירותים בגודל סטנדרטי ייעודי לאתרי בנייה. בחברת השכרת שירותים ניידים המתמחה כמעט רק בהם, ניתן לגבש עיצוב המתאים לאתר הבנייה שלכם, אשר ייצור אטרקטיביות בשימוש בתא זה. לכן, מאד מומלץ להסדיר שירתים ניידים לאתרי בנייה להשכרה רק בחברה שמתמחה בהם.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

התקנה באתר הבנייה

כמי שעומדים לעסוק בבנייה, אתם תהיו עמוסים לעייפה בשלל פרויקטים שלא יהיה לכם זמן לעצמכם ובוודאי לא להתקנת השירותים שהזמנתם. מאד חשוב ששירות ההשכרה יהיה גם שירות התקנות, אשר ידאג להטמיע שירותים כימיים בהם בחרתם באתר הבנייה בלוקיישן בו בחרתם. בדרך זו אתם יכולים להבטיח שירותים ניידים מוכנים לשימוש, כאלו שניתן להתחיל לעבוד איתם תוך כדי בנייה בבטחה.

בישום לשירותים – חובה

מאד חשוב לוודא כי חברת השכרת שירותים ניידים גם תספק עבורכם את הבישום המתאים. העובדים שלכם לא צריכים להיחנק מבישום מחד ולא לחוש בחוסר בישום ובצחנה העולה מאידך. הבישום חייב להתבסס על עבודה מקצועית, שתגבה את המשתמשים בארומות איכותיות כשהם משתמשים בתאים.

בתי שימוש ניידים מחברת "כל פרויקט" שירותים ניידים

חברת "כל פרויקט" מספקת ללקוחותיה שירותים ניידים לאתרי בנייה. החברה עובדת על פי מתווה רצון הלקוח ומסייעת לו לגבש את בחירתו עבור השירותים הניידים הנדרשים. החברה מיישמת התקנה באתר הבנייה ומנגישה את השירותים בנקודה אסטרטגית נוחה להגעה לכל פועל ועובד בנייה. החברה מספקת בישום איכותי לתאים ודואגת שכל משתמש יזכה לחוויה טובה בתוך התאים. פנו לחברת "כל פרויקט" להסדרת והתקנת שירותים ניידים לאתרי בנייה!

דילוג לתוכן