שירותים ניידים להשכרה רק עם חברת כל פרויקט

שירותים ניידים מומלץ להסדיר בחברה המתמחה בכך, ולא לפנות לשירות תחזוקה כללי. בחברות תחזוקה, ובמיוחד בגדולות שבהן, היצע השירותים הניידים דל. הן אמנם יתנו לכם מענה ויעמידו בשטח שלכם שירותים ניידים, אבל אף אחד לא הבטיח שהם אכן יתאימו למה שאתם צריכים באותו אירוע או מיזם עליו אתם אחראיים. כפי שתגלו במהלך מאמר זה, ישנן לא מעט התאמות לעשות.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

ווידוא שהתא מתאים לאוכלוסיות הזקוקות להנגשה: נכים, קשישים ומוגבלים בתנועה

אחרי הכל, לא כל תא שירותים מיועד לאתרי בנייה. השירותים הכימיים משמשים גם בחופי ים מוכרזים, באירועים, באורחני לילה חיצוניים ועוד. למקומות הללו מגיעות אוכלוסיות הזקוקות לנגישות, ועבורן חשוב מאד לדאוג לתא נגיש: גדול, המכיל מקום לאדם שני שיוכל לסייע להם לקום מכסא הגלגלים ולהתיישב עליו חזרה, עמוד תמיכה לישיבה וקימה קלות ורצפה מחוספסת למניעת החלקה גם כאשר היא רטובה.

דלת ייעודית לאקלים

מה הקשר בין דלת לאקלים, אתם שואלים? זה קל. לא כל יום הוא יום קיצי ורגוע. ישנם ימים עם סופות אבק, רוחות וגשמים. בימי קיצון כמובן שלא מזמינים בכלל השכרת שירותים ניידים כי לא ניתן לכונן אף אירוע בחוץ, אפילו לא בנייה ושיפוצים. אבל בימים עם רוח קלה, שניתן לצאת במסגרתה לבלות או להתנהל בשטח, רצוי להגיע מוכנים. דלת נטרקת על ידי רוח זה מצב מאד לא נעים ועוד יותר – מנעול שהתעקם עם הדלת בגלל הרוח. האירוע שלכם ביום בו השירות המטאורולוגי חזה רוח? התכוננו ושכרו תא עם דלת חזקה, עמידה, ובעלת מנעול שמתאים לתפקוד במצבי רוח ולחץ.

כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים לאתרי בנייה, אירועים והפנינג

בואו לשכור מחברת כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים את התא הנייד המושלם עבורכם. החברה מספקת גם תא נייד עם גלגלים ותאים קלי משקל שקל לעגן לקרקע ולנצור אותם. בחברה זו מוענק ייעוץ מעמיק ומקיף על דגם השירותים הניידים הנדרש לכל התנהלות-שטח. חושבים שאתם זקוקים לתא ייעודי למיזם הבא שלכם? אתם יודעים למי לפנות. בחברת כל פרויקט – שירותים ניידים וכימיים תוכלו למצוא מענה מלא לכל יוזמה, עם תא שיתאים בדיוק למה שאתם זקוקים לו בשטח.

שירותים ניידים נגישים לנכים