שירותים ניידים מפוארים

גם אתם מבינים שבאירוע או באתר הבנייה שלכם חובה שיהיו שירותים כימיים ניידים? זו לא גזירת גורל. בעבר, מראה השירותים הכימיים היה אחיד, צפוי ולא אטרקטיבי. כיום, זהו מבנה מעוצב אדריכלית ומאפשר את חידודו הדקורטיבי של השטח החיצוני שישמש באירוע. אפילו אתר בנייה אינטנסיבי ועסוק ייראה מאד ייצוגי עם בתי שימוש ניידים מתאימים. במאמר זה נלמד אתכם כיצד להגיע לדגמי שירותים כימיים מפוארים וכיצד להבטיח שביצעתם את הבחירה הנכונה ביותר לפרויקט היזמי שלכם.

בחירה ראשונית של תא השירותים הנייד

הבחירה צריכה להתבצע בהתאם לאני מאמין העיצובי שלכם. באירוע, הדבר חשוב ומודגש במיוחד, משום שהסביבה החיצונית, אתר הפיקניקים או הקמפינגים, היא המקבילה לאולם או גן אירועים מבחינתכם, ולכן השירותים הכימיים שישמשו את האורחים צריכים להיות סופר מעוצבים ולהתאים לסביבה בה אתם עומדים להתמקם. ניתן לבחור בתי שימוש ניידים בקטלוג של חברת השכרת שירותים ניידים ולהבטיח כי התא שתבחרו יתאים לאזור בו האירוע עומד להתרחש. באתר בנייה, חשוב לבחור בדגם נגיש שישמש את הפועלים בנוחות וביעילות.

חשוב להסדיר התקנה לשירותים הניידים

שירותים כימיים ניידים מהווים למעשה אינסטלציה ניידת. ההתקנה צריכה לספק לכם יציבות, ולאורחים שלכם את ההרגשה שמדובר בשימוש בטוח, כיפי ומענג במיוחד, על אף שאלו שירותים כימיים. לכן, מאד חשוב לבחור בחברה שלא רק תספק לכם השכרה, אלא גם תהיה מקצועית עם תאי השירותים שהיא מציעה, תדע להתקין אותם באתרים החיצוניים השונים ולהבטיח שימוש קל ופורה לאורחים שעומדים לפקוד את התא.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

חשוב לדאוג לכך שהתאים יבושמו כהלכה

שירותים ניידים לאתרי בנייה להשכרה או לאירועים צריכים לספק נוחיות למשתמשים שלהם, והבטוחה הטובה ביותר שמדובר בהתקן נוח היא הבישום. שימו לב לא להפריז: עליכם לוודא שהחברה לא משתמשת בריכוז גבוה מדי של בישום שיוצר מחנק ולא אדישה לחלוטין לבישום מאידך, עד כדי חשיפת האורחים למפגעי צחנה. שירותים ניידים לאירועים ולאתרי בנייה צריכים לספק למשתמש את הבטוחה שהוא יציב, ושהוא נמצא במקום פינוי שמספק לו את מלוא הגיבוי. את זאת, עושים באמצעות בישום נכון של התאים, בריח בעל היקף נדרש לתא בהתאם לגודלו ולכיווני האוויר שלו.

חשוב לוודא שמיקום השירותים הניידים נוח ונגיש

באתר בנייה, חשוב לוודא כי השירותים לא עומדים להיות מותקנים היכן שמוצב רוב ציוד הבנייה הכבד או במסדרון צר שיקשה גישה. באירוע, חשוב לדאוג שהשירותים יושמו במיקום צדי אך בר-גישה, שיאפשר אותה למי שזקוק למענה התפנות.

כל פרויקט – שירותים ניידים להסדרה באירועים ובאתרי הבנייה

בואו להסדיר שירותים ניידים מפוארים בכל יזמות, מחנאות, פיקניקים גדולים, פסטיבלים קטנים ובינוניים ואתרי בנייה. שירותים כימיים ניידים מספקים ליזם האירוע את הבטוחה שיש לו היכן להתפנות ולהציע התפנות לאורחיו. בתי שימוש ניידים מפוארים הם כורח הן באתרי בנייה והן באירועים, על מנת ליצור סביבה תומכת ויציבה שתאפשר שימוש אטרקטיבי בתאים. זכרו כי לא בכל מקום יש גישה למבנה בנוי עם שירותים אמיתיים. בחברת כל פרויקט מציעים ללקוחות שירותים ניידים לאירועים ואתרי בנייה בהתאמה אישית.

דילוג לתוכן