שירותים ניידים נגישים לנכים

שירותים ניידים משמשים בשטח, במחנאות ובריכוזים הנוספים הרחוקים מתשתיות ומצריכים פתרון התפנות נייד. ואולם, מה ניתן לעשות כאשר הקהל שלכם מכיל אורחים נכים או מוגבלים בתנועתם? יש להסדיר עבורם שירותים ניידים נגישים לנכים. במאמר שלפניכם נלמד כיצד לעשות זאת כנדרש, על מנת להתאים את השירותים הניידים אליהם ובכך לספק להם נגישות מלאה להתפנות כאשר היא נדרשת.

יש להקפיד על הסדרת תא שירותים עם סממנים המעידים כי הם משמשים נכים

תא יותר גדול מהתא הנייד הממוצע, מקום ישיבה נגיש, עמדה לשים את החפצים האישיים בקרבת האסלה, כל אלו צריכים להיות בשירותים תקניים המשמשים אוכלוסיות נכות ומוגבלות. בדרך כלל, תא שירותים ניידים נגיש לנכים מגיע עם תא נוסף או מספר תאים נוספים המשמש/ים אנשים רגילים, ללא מוגבלויות, כך שמי שצריך להתפנות מתפנה, והתא המיועד לנכים נשאר לשרת אך ורק אותם, ללא תור של אנשים לא מוגבלים לפניהם.

מומלץ לוודא כי התשתיות בשירותים נוחות ונגישות

חיטוי אוטומטי של תא השירותים לאחר השימוש, ניקיון קל שלכם כאחראי הנעשה בשטח, וסממני נגישות נוספים המעידים על קלות השימוש בשירותים חייבים להיות זמינים בדגם התא אשר תסדירו. הדבר אקוטי הן עבור האוכלוסיות המוגבלות שצפויות להשתמש בתא והן עבורכם כמי שאחראים על התחזוקה שלו. כאשר התא נוח לשימוש וקל לתחזוקה הוא מסב נוחות לכל מי שבא עמו במגע, החל מהמשתמשים הנכים ועד אליכם כמי שמסדירים את ניקיונו ואת ההיגיינה הפנימית בתוכו.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים דגם CUBE

שירותים לנכים דגם CUBE HN

שירותים ניידים Wave Western

שירותים ניידים HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים בהתאמה לאוכלוסיות נכות ומוגבלות

אם אתם יוצאים לטיול או לפעילות שטח ממושכת בליווי קשישים, נכים ומוגבלים, חובה להסדיר שירותים כימיים שיהיה לאן להתפנות. אם אכן יהיו לכם פרטים בקרב המוזמנים שהם נכים וקשי תנועה, אתם תצטרכו להסדיר עבורם שירותים ניידים נגישים לנכים. הסדרה זו ניתנת ליישום בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים. החברה פועלת על פי מתווה צרכי הלקוח ומספקת לו ולאוכלוסייה שתחתיו את תאי השירותים המושלמים לשימוש הן עבור אנשים לא מוגבלים והן עבור נכים. בדרך זו לכולם יש לאן להתפנות ולא משתרכים תורים בתאי השירותים המשמשים אנשים נכים. מעוניינים שזו תהיה המציאות בפעילות השטח שלכם? פנו לחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים!

דילוג לתוכן