10 טיפים שחייבים לדעת לפני ששוכרים שירותים ניידים לאתרי בניה

טיפ מס' 1 – שירותים בגודל סטנדרטי לבעלי כושר תנועה מלא

פועל בניין שמועסק באתר הבנייה במשרה מלאה אינו יכול להיות נכה בהגדרה. לכן, אתם יכולים להתעלם מעסקות בהן מציעים לכם תא נכים ותא רגיל לצדו ולהעדיף עסקאות בהן ההצעה מבוססת על התא הרגיל בלבד.

טיפ מס' 2 – מומלץ לברר האם ישנן עלויות השכרה סיטונאיות על מספר רב של תאי שירותים

עלויות השכרה סיטונאיות יחסכו לכם בהשוואה למחיר המלא של כל תא שירותים. אם אתר הבנייה שלכם גדול או שיש בו הפרשי גובה בין הקומות, רצוי שבכל אזור או קומה יהיו שירותים ניידים. השכרת מספר רב שלהם עשויה להוריד את תעריף השכירות המקורי ולזכות אתכם במחיר משתלם PER השכרת תא.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

טיפ מס' 3 – חשוב לוודא שהחברה מעמידה לרשות לקוחותיה ריבוי דגמים של שירותים ניידים

שירותים ניידים צריכים להיות מגוונים בעיצוב ובחומרי הייצור. חברת בוטיק המשכירה שירותים ניידים כימיים ללקוחותיה צריכה להעמיד לרשותם עיצובים מגוונים על מנת לספק להם מענה בחירה נוח ונגיש, כנדרש.

טיפ מס' 4 – חשוב לוודא שהשירותים נועדו לשימוש גם בימי חורף סגריריים

מה הבעיה בימים אלה? שהשירותים חשופים לרוחות. אם הדלת לא נצורה כמו שצריך היא עשויה להיטרק על הצירים שלה ולהסב לעצמה נזק. חשוב לוודא כי גם סוגר הדלת (הלשון) וגם מנגנון הנעילה שלה, שלא לומר הרכיב שעוצר אותה כאשר היא פתוחה, יעילים בסופות עזות על מנת לשמור על שלמותו של התא המושכר.

טיפ מס' 5 – חשוב לוודא שימוש נוח בתאים השירותים שהוזמנו

יש לברר כיצד מתבצעת הפתיחה וכיצד מתבצעת הסגירה של הדלת, לתרגל בעצמכם ולהבטיח כי מדובר בדגמים שנוח וכיף להשתמש בהם.

טיפ מס' 6 – אפשרות לנעילת התאים – חובה

הימצאות בשירותים היא רגע אינטימי, גם אם הם שירותים כימיים של אתר בנייה. חשוב לוודא שיש בכל תא את האפשרות לנעול פיזית את הדלת מבפנים.

טיפ מס' 7 – תאים רחיצים בקלות – יתרון

תאי שירותים ניידים כימיים שקל לרחוץ, להבריש ולנקות תוך כדי האירוע יוצרים כמובן יתרון למשתמשים. חשוב לוודא מהם חומרי הייצור ולבדוק שמדובר בניקוי קל ויעיל שלהם לאחר השימוש.

טיפ מס' 8 – יש לבדוק את השירותים לפני שמזמינים ברמה הטכנית

אנו ממליצים לעבור על ה- Flushing שלהם גם בידית הגדולה וגם בידית הקטנה, לבדוק שהאוושה שהמים משמיעים תקינה ובמידה ויש מעצור או הורדת מים בלתי צפויה, הדיבוג נחשב קל, סיבוב הברזים וכיוונונם באסלה קל ופשוט תוך כדי שימוש.

טיפ מס' 9 – הובלה למקום האירוע – יתרון

בל נשכח כי מדובר בתשתיות כבדות מאד, אולי הכבדות ביותר למעט חומרי הבנייה עצמם. חשוב לוודא שהשירות כולל הובלה לאתר הבינוי ללוקיישן המדויק בו השירותים צריכים להימצא.

טיפ מס' 10 – התקנה במקום האירוע – יתרון

אחרי הכל, אתם קבלני בניין ולא שרברבים, אבל המוצר שבחרתם הוא מוצר שרברבי. חשוב לוודא שיש לכם סיוע בתחום זה שייעודו הוא חיבור התאים לצנרת ובדיקתם. החברה המשכירה צריכה להשלים אותו עבורכם.

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים ליזמי בינוי

בחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים מספקים ללקוחות הבינוי את תאי השירותים המושלמים לאתרים בהם הם בונים. אם אתם לפני הקמת מיזם בנייה, פנו לחברת כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים להתאמת הדגם המושלם עבורכם ועבור הפועלים. בהצלחה!

 

דילוג לתוכן