5 טיפים שחייבים לדעת לפני שמזמינים שירותים ניידים מחברה ישראלית

שירותים ניידים הנם תשתיות נדרשות במספר מקרים: כאשר מארגנים אירוע ממושך בטבע, במיוחד אם מדובר באירוע לינה המצריך שהות של מספר ימים בשטח. כמו כן, הם נדרשים עבור משפחות אבלות הפורסות את אוהל האירוח בסביבה רחוקה מתשתיות בינוי וכן כאשר מקימים אתר בנייה. מה אתם צריכים לדעת על הזמנת שירותים ניידים מחברה ישראלית? כל המידע במאמר אחד.

קטלוג המוצרים שלנו

קטלוג המוצרים שלנו

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE

שירותים ניידים כימיים דגם CUBE HN

שירותים ניידים כימיים דגם Wave Western

שירותים ניידים כימיים דגם HandyPortable

לקבלת הצעת מחיר משתלמת השאירו פרטים בטופס

טיפ מס' 1 – ודאו כי לחברה ישנם כל סוגי תאי השירותים הניידים עבור אוכלוסיות יעד שונות, כולל נכים

השילוב של שירותים ניידים רגילים עם שירותים ניידים לנכים קריטי כמעט בכל המקרים בהם הם נדרשים, למעט אתרי בנייה, שם העובדים, בהגדרה, בעלי כושר תנועה מלא. בכל מקרה אחר, שעוסק באירועים, אירוח ופסטיבלים בטבע, חשוב לדאוג שתהיה תשתית שירותים ניידים וכימיים גם לנכים.

טיפ מס' 2 – מומלץ לתכנן עיצוב עקבי לכל דגמי השירותים הניידים שלכם

בדוגמה של טיפ מס' 1 בה אנו ממליצים לשכור שירותים לנכים ושירותים רגילים, מומלץ להסדיר זאת במסגרת סט אחיד, בו 2 התראים מעוצבים בסגנון זהה. כך, תוכלו להבטיח כי האירוע שלכם יהיה בעל צביון ייחודי גם בתשתיות אלו.

טיפ מס' 3 – מומלץ לעבוד עם חברה שיש לה דגמים מרובים של שירותים ניידים

חשוב לעבוד עם חברה שיש בה דגמים רבים של סדרות שונות של שירותים ניידים וכימיים. בדרך זו יש לכם מגוון עשיר של ציוד לבחירה, בהתאמה מושלמת למיזם שלכם. בחברה שהמבחר בה גדול יש לכם פוטנציאל בהתאם למצוא את התשתיות ברמות הגבוהות ביותר הן בהיבט הדקורטיבי והן בהיבט התפעולי.

טיפ מס' 4 – ודאו כי החברה מספקת לכם גם את הצד הטכני, חיבורים ותשתיות

חשוב לוודא כי החברה מספקת ללקוחותיה גם את חיבור תאי השירותים כנדרש, על מנת להפוך אותם לפעילים באופן מעשי. השכרה ללא חיבור תצריך אתכם להתקשר עם שרברבים פרטיים שעשויים לקחת מחיר יקר על השירות, שחלק לא קטן ממנו יועמד לטרחה שבהגעה למקום.

טיפ מס' 5 – ודאו כי מחיר ההשכרה טוב ביחס לזמן שאתם מחזיקים בשירותים הניידים

חשוב לבסס את עבודתכם על חברה שמספקת תעריפים נוחים ללקוחות שלה על מנת שההתקשרות תהיה משתלמת ונוחה בהיבט הכלכלי. בדרך זו אתם מבטיחים כי לא תצטרכו לרכוש לעולם שירותים ניידים וכימיים, אלא להשכיר On demand מתי שתצטרכו.

כל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים בהתאמה אישית

בואו להסדיר שירותים ניידים וכימיים מבית "כל פרוייקט" וליהנות מכל מה שאתם צריכים לאירוח באירוע שלכם בתשתית זו: תאי נכים מרווחים, תאים סטנדרטיים נוחים, דלתות קלות לתפעול וישיבה נוחה ויציבה בכל דגם שתבחרו. לפרטים נוספים פנו לכל פרוייקט – שירותים ניידים וכימיים!

דילוג לתוכן